top of page

“Pazarlama bütçemde son bir dolarım kalmış olsa onu PR için harcardım”- Bill Gates

GIS Consult geleneksel halkla ilişkiler ile yeni medyayı stratejik bir bakış açısı ile entegre ederek hem yerel hem de uluslararası markaların Türkiye pazarından bu entegrasyonun avantajlarından her anlamda faydalanmasını sağlayan ve 360 derece hizmet veren bir iletisim ajansıdır. Kurucularının gazetecilik, iletisim, pazarlama gibi farklı alanlarda 10 yıldan fazla tecrübesi GIS Consult’un tüm iletisim kampanyalarına benzersiz yetkinlikler ve kendilerine has bakış açılarını katıyor. Geniş portföyündeki vizyoner start-up’lardan saygın global markalara tüm müşterilerinin seslerini yükseltmelerini ve doğru hedef kitleler tarafından duyulmalarını sağlıyor. Bunun için her bir müşterinin ihtiyacına göre kurgulanan esnek ve mobil yapı ile daha çevik hareket edebiliyor, hızlı karar alabiliyor ve rekabetçi bir iş modeli ile yüksek kalitede hizmet sunabiliyor. Bunu başarabilmek için GIS Consult farklı markaların farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanmış esnek ve mobil bir yapı yarattı.  Böylece daha hızlı karar alan, daha hızlı harekete geçen ve rekabetçi bir iş modeli ile daha yüksek kalitede hizmet sunmayı sağlayan çevik bir yapıya büründü.
 
Bir çok farklı sektörde deneyim sahibi olmasına rağmen GIS Consult özellikle finans, perakende, e-ticaret ve teknoloji ile pazarlama, kurumsal iletişim, kriz yönetimi, dijital strateji, marka gazeteciliği, içerik yönetimi ve etkinlik yönetimi konularında derin tecrübeye sahip. 
 
Çok uluslu işletme ortamlarında ve uluslararası bir ekibin parçası olarak çalışma konusunda engin deneyimleri ve Avrupa ve Ortadoğu bölgesindeki uluslararası PR ağları ile iş ortaklıkları sayesinde GIS Consult ekibi sayısız alan ve coğrafyada hizmet verebiliyor. 

Doğru İş Ortağınız

 

İş Ortaklarımız

Allison-Partners
TaktxDirectEventLogo.png
ACTION GLOBAL COMMUNICATIONS-logo_New (0

Kurucular

Gülfem Varlık

Gülfem Varlık 

Itır Özdiker

Itır Özdiker

bottom of page