Türk Şirketlerinin Yeni Hedefi AfrikaAfrika Kıtası son yıllarda devlet kurumlarının öncülüğünde geliştirilen ilişkiler sonucunda, Türkiye için en gözde pazarlardan biri haline geldi. Türkiye ile Afrika Kıtası arasındaki toplam ticaret hacmi 2010-2019 döneminde 186,5 milyar dolar oldu. Enerji, demir çelik, makine endüstrisi sektörlerindeki şirketlerin yanı sıra Türk teknoloji şirketlerinin de son günlerde kıtada başarılı işbirliklerine imza attığına şahit oluyoruz. Yazılım ve donanıma uyarlanmış çözümlerle şirketlerin dijital yetkinliklerini geliştirmesine destek olan Accuras da bu şirketlerden birisi. Accuras’ın Nijerya’da çözümlerini satmak için gerçekleştirdiği işbirliğinin lansmanını bölgedeki iş ortaklarımızla birlikte gerçekleştirdik. Nijerya basınının konuya ilgisi bizi çok mutlu etti ve gelecek projelerimiz için heyecanlandık!

Accuras ve FPG Technologies iş ortaklığının duyurusuna The Will , The Cable, Tech Economy, Nigeria Communications Week, Silicon Nigeria, News Agency of Nigeria, Techanbiz, The Claver Magazine, Latest Nigeria News yer verdi.


Afrika Kıtasında Nijerya, Kenya, Cezayir gibi değerli pazarlarda iş ortaklarımıza Türk şirketlerinin bölgedeki tüm medya, pazarlama iletişimi ve Pazar araştırma alanlarında destek verebildiğimiz için gururluyuz!
GIS Halkla İlişkiler Ticaret A.Ş.

Tomtom Mahallesi İstiklal Caddesi 

No: 189 Daire: 3
Beyoğlu İstanbul 

TURKEY

 

T: +90 212 963 12 97

  • Facebook
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter
  • LinkedIn - Black Circle

GİS Halkla İlişkiler ve Ticaret A.Ş. 2015.Tüm hakları saklıdır.