top of page

Ofix.com ‘Dev Sarı Kol Hareketi’ni Başlattı


Ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ofis marketi Ofix.com, yeni reklam filminde dev sarı kolu ofislere taşıyarak

‘Dev Hizmet’in altını çiziyor.

Ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ofis marketi Ofix.com, yeni reklam filmi ile markanın başarılı hizmet yaklaşımını simgeleyen Sarı Kol’u devleştirdi. Bu hafta televizyonlarda yayına giren 55 saniyelik reklam filminde, Ofix.com’un müşterilerine sunduğu mükemmel hizmetin altı çiziliyor.

Yeni reklam filminde, ofislerde sürekli kullanılan ve hızla tükenen kartuş, toner, A4 kağıdı gibi ürünlere gönderme yapılarak, ofis çalışanlarının bu ürünleri bulamadıklarında yaşadıkları üzüntüye, sıkıntıya dikkat çekiliyor. Ardından dev sarı kolun ofise ürünleri getirmesiyle çalışanlar rahat bir nefes alıyor, yüzleri tekrar gülüyor. Kampanyanın 10’ar saniyelik 3 adet devam filmi de önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında yayınlanacak. Ardından da dijitale özel çekilen ve farklı işletmelere sunulan faydaları anlatan 3 adet testimonial filmi yayına girecek.

Ofix.com’un hizmette mükemmeli yakaladığını Dev Sarı Kol ile ifade ettiklerini anlatan Ofix.com Pazarlama Müdürü Gökhan Avcı, “Bugün herkes ofis malzemesi satabilir ancak stoktaki ürün çeşidimiz, kendi filomuz sayesinde 1 günde teslimat sözümüz ve kurumsal desteğimizle verdiğimiz hizmette fark yaratarak işimizi mükemmele taşıyoruz.” dedi. Sarı Kol’un artık bir süper kahraman olduğunu da belirterek başarının simgesi haline geldiğini belirten Avcı, ilerleyen dönemlerde farklı kampanyalarla da müşterilerini şaşırtacaklarının sinyalini verdi.

Çekimleri 3 gün süren reklam filminde, 53 kişilik teknik ekip ve geniş bir cast yer aldı.


bottom of page