top of page

PiA’nın iletişimi GIS Consult’a emanet


Sistem entegrasyonu alanında Türkiye’de ve uluslararası arenada başarılı projelere imza atan PiA’nın stratejik iletişim danışmanlığını GIS Consult üstlendi.

GIS Consult ekibi, PiA’ya kurumsal iletişim, basın ilişkileri, pazarlama iletişimi alanlarında destek verecek. Sektörde dünya oyuncusu olma hedefi ile 2008 yılında Türkiye’de kurulan PiA, 6 yıl içinde ikisi Ar-Ge merkezi olmak üzere İstanbul’da 2, İzmir’de ve ABD’de ofisleri; 180’in üzerinde çalışanı ile Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Kuzey Amerika’da anahtar teslim yazılım çözümleri, sistem entegrasyonu projeleri ve yönetilebilir hizmetler sunuyor. Global teknoloji oyuncuları ve markalarla ile geliştirdiği güçlü ve stratejik iş ortaklıkları ile PiA, BSS/OSS ( ödeme, faturalama, sipariş yönetimi, ürün kataloğu yönetimi ve CRM) alanlarının yanı sıra iş zekâsı projelerinde de özel bir uzmanlığa sahip.

Telekomünikasyon, finans ve enerji alanı başta olmak üzere şirketlerin iş süreçlerinin ve sistemlerinin dönüştürülmesinde destek olan PiA, şirketlerin ihtiyaçlarına özel yazılım projelerini hayata geçiriyor. Uçtan uca yazılım test otomasyon hizmetlerinin yanı sıra geniş ve yetkin ekibi ile BT hizmetlerinde dış kaynak kullanım hizmeti veriyor.


bottom of page