top of page

GIS IN ACTION

HADDİNİZİ AŞIN

Stratejik iletişim ajansı GIS Consult ile bölgenin lider danışmanlık ajansı Action Global Communications’ın ortaklığında yaratılan ‘GIS in Action’ markası ile Türkiye markalarını dünya sahnesine çıkarıyoruz.

Başta Orta Doğu pazarı olmak üzere, hedeflendiğiniz ülkelerde aktif iletişim çalışmalarınızı planlıyor, markanızın yazılı, görsel ve dijital medyada görünürlüğünü sağlıyoruz.

 

Türkiye markalarının dünyada en iyi biçimde temsili için maliyetlerinizi de göz önünde bulundurarak tüm süreci sizin adınıza planlıyor ve yönetiyoruz.

 

GİS in Action, sizi nerede olursa olsun hedef kitlenizle buluşturuyor.

Aralarında Mısır, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Azerbaycan, Fas, Cezayir, Irak gibi önde gelen ülkelerin de olduğu MENA’da, bölgenin lider danışmanlık ajansı Action Global Communications ile ortaklaşa size özel projeler geliştiriyoruz. Türkiye pazarına özel uygulanan fiyatlandırma politikamız ve proje paketlerimiz ile Türk markalarını bölgedeki rekabette ön plana çıkarıyoruz.

 

Yerel iletişim stratejinizi uluslararası pazara uygun hale getirir, başta Orta Doğu pazarı olmak üzere, hedef pazarlarınıza nasıl ulaşacağınızı planlar,

  • Mesajlarınızı pazara uygun şekilde düzenler,

  • Gerektiğinde yerel ajansınızla iş birliği yapar,

  • İletişim çalışmalarınızı sizin adınıza yürütür,

  • Sözcülerinizi Ortadoğu medyası için hazırlar,

  • Bölgenin etkili yayınlarında güçlü içeriklerle yer almanızı sağlayıp hedef kitleye erişiminizi sağlarız.

 

İster kısa süreli fuar katılımcısı olarak bölgede bir iletişim çalışması planlayın; ister uzun süreli bir kampanya için Orta Doğu’yu hedefleyin GIS in Action sizin adınıza tüm iletişim sürecini planlar, yönetir ve yürütür.

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Biz kimiz

46 yıldır bölgenin en etkin iletişim danışmanlık şirketi olan Action Global Communications 40’dan fazla ülkede üst düzey profesyonellere çalışmalarını sürdürüyor.

MENA Bölgesi’ndeki yerel ofislerimiz aracılığıyla hem tek hem de çoklu pazarlarda uluslararası kampanyaları başarıyla yürütüyor.

Son yıllarda artan dijital talebe uygun olarak stratejisini geliştiren Action, stratejik dijital iletişim ve geleneksel PR çalışmalarına eklemlenen pazarlama iletişim çalışmalarıyla bölgesel ve yerel hedef kitlelerle buluşmanızı sağlıyor.

GIS Consult, yerel ve uluslararası markaların iletişim stratejilerine yön veren, deneyimli bir ekibin liderliğinde çalışmalarını yürütüyor.

Action Global Communications’ın Türkiye temsilcisi olan GIS Consult bölgesel kampanyaların Türkiye ayağını başarıyla yönetirken, uluslararası şirketlerin lokalizasyon çalışmalarında önemli başarılara imza atıyor.

PAKETLERİMİZ 

Kısa süreli bir etkinlik için MENA bölgesine seyahat eden ve bu süreçte belirlenecek tema çerçevesinde iletişim çalışmalarıyla bölgede görünürlük yaratmak isteyen markalara özel hazırlandı. 

Bir hizmet, kampanya, ürün lansmanı için ihtiyacınız olan her şeyi hedef pazarda sizin için kurguluyoruz. Markanın Ortadoğu'daki uzun dönemli planları doğrultusunda bölgede varlık göstermesi için gereken stratejiyi yütürüyoruz. 

Daha kısıtlı zamanda çok iş yapmak isteyenlere özel…Markanın Ortadoğu'daki uzun dönemli planları doğrultusunda ilk adımın atılması için lansman paketi.

FUAR &ETKİNLİK& NETWORKING

PAKETİ 

A'DAN Z'YE LANSMAN PAKETİ

MİNİ  LANSMAN PAKETİ

KAMPANYA PAKETİ 

Kampanyanıza özel çözüm hizmetleri.

Markanın belirli ve süreli bir ürün/hizmet kampanyasının tanıtımı kapsamında basın iletişimini planlıyor ve yürütüyoruz. 

BLOGGER AKTİVİTE PAKETİ

Influencer marketing ile hedef kitlenize sesinizi istediğiniz pazarda duyurabilir, alanında donanımlı blogger’ların gücünden faydalanabilirsiniz.

ÖZEL PAKET

Markanın ihtiyaçlarına doğrultusunda hazırladığımız ve kapsamını birlikte belirlediğimiz özel paketimiz.

Paketerimiz
Refernslarımiz

BÖLGE REFERANSLARIMIZ

actionglobalreferences.jpg
Bize ulaşın
NicolasKipper.jpg

Nicolas Kipper / The Ritz-Carlton, İstanbul Genel Müdürü

GIS in Action takımı ile Arabian Travel Market (ATM 2018) seyahatimizde çalıştık. Hedeflerimizi kendilerine anlatınca, bize uygun paketi seçmemize destek oldular. Fuar, etkinlik paketi ile ilerlemeye karar verdik. İlk olarak otelimizdeki yeniliklerimizi anlatan bir basın bülteni BAE medyasına dağıtıldı, sonuçları çok başarılıydı. Ekip bizi Dubai medyası ile bir araya getirmeden önce kapsamlı bir briefing verdi, ardından da röportajlara eşlik edilmesine kadar tüm süreci başarıyla yönetti, yerel ekibimizle de koordinasyonu sağladı. Eğer MENA bölgesinde iletişim yapacaksanız  GIS in Action’un deneyimli ekibiyle güvenle ilerleyebilirsiniz.

+90 850 885 1747

  • Linkedin
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

Follow Us on Social Media !

bottom of page