top of page

“Kriz dönemlerinde en önemli nokta agresif PR ve iletişim stratejisidir”- Doug Leone

Bizi müşterilerimiz anlatsın

AdamZeidan.jpg

" GIS Consult ekibi ile çalışmaya başladığımızda %100'lük bir performans bekliyorduk ama %200 aldık! Profesyonellikleri, çevik yapıları, medya ilişkileri ve sektör uzmanlıkları beklentilerimizin çok ötesine geçti.  Dijital pazarlama araçlarımızla ilgili geniş bir yelpazede dokunduğumuz sektörel PR başlığı ekibin e-ticaret ve FinTech alanındaki engin bilgisi ile tamamlandı.  Doğaları gereği pro-aktif bir ekiple mükemmel bir değer ve sonuç sunuyorlar.

Adam Zeidan 

Uluslararası PR Uzmanı , SEMRush

"Meseleniz sadece "bir yerlerde haberimiz çıksın" ise GIS ile hiç konuşmayın. Ancak,  "Nasıl davranmalıyız?, Neye hazırlıklı olmalıyız?, Ticaret ile iletişimi bir araya nasıl getiririz?" Gibi kapsamlı sorularınız varsa GIS Consult'a danışacak konularınız var demektir. Dışarıda durmazlar, işin içine girmek isterler, yükü paylaşmak isterler, yan odada çalışır gibi sahiplenirler.

 

Gürkan Uğraş

Ofix.com Genel Müdürü 

"GIS Consult, uzun yılların kurumsal iletişim tecrübesini, bir startup'ın çevikliği ile birleştirebildiği için Inveon'a çok doğru bir iş ortağı oldu. Sadece iletişim değil, etkinlik yönetimi, marka yaklaşımı ve birçok kritik pazarlama kararımızda, kendilerini Inveon ekibinin doğal bir parçası olarak görüyoruz." 
 
 
Yomi Kastro
Inveon & Inventures Kurucu Ortağı 

 

"GIS Consult'a bir slogan yazacak olsam "GIS Consult'la aklınız rahat" derim. GIS Consult ekibinin uzun yıllardır sektörde emek vermiş ve çok ciddi bir network oluşturmuş deneyimli kadrosu ile çalışmak, Erste Securities için hem yaratıcı hem de yol gösterici bir süreç oldu. GIS Consult bizlere, kurumsal iletişim, marka durusu, ekibimizin profili, medya ilişkileri olmak üzere, daha pek çok konuda rehberlik yaptı. Şirketimizin ana hissedarı olan grubumuzun da kriterleri doğrultusunda, uluslararası ilişkilerimizi de rahatça yönetebildi. "
 
Simin Öz Gerard
Erste Securities İstanbul  Genel Müdürü 
" Yaratıcı, stratejik ve işlerine tutku ile sarılan GIS Consult ekibi ile çalışmak bir keyifti. Kurdukları güçlü ilişkilerle muhteşem sonuçlara imza atıyorlar."
 
Naz Özertuğrul 
Atomico Türkiye Yöneticisi 
 

 

"Yeni medya düzenini iyi anlayan, dijitalin gücünden faydalanmayı iyi bilen ve trendleri yakından izleyen bir ekiple çalıştık. GIS Consult, sadece medya ilişkileri değil, ekibimizin yakın bir parçası olarak bize iletişimin her alanında destek Verdi. Ajansın yaratıcı ve medya ilişkileri güçlü ekibi marka mesajlarımızın kurgulanması, hedef kitleye erişim anlamında bize iyi bir destek sağladı. “ 
 
Ahmet Kırtok
 
ListeList Kurucusu 
Daha fazlası için e-posta listemize kayıt olun!

Teşekkürler. Üyeliğinizi doğrulamak için e-posta'nıza bir mesaj gönderceğiz.

bottom of page